Menetrend - Legenda

Menetrend

Menetrend Városnéző hajók Vacsorás hajóutak
2022 Duna Bella Dunai Legenda Gyertyafényes vacsora a Dunán
Jan - Feb 11:0012:3014:0015:30 17:0018:0018:3019:30 19:00
Március 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00 18:3019:3020:0021:0021:30 19:00
Április 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00+18:30 19:3020:0021:0021:3022:15 19:45
Május 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00+18:30 20:0021:0021:3022:15 19:45
Jún. 1 - Júl. 21 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00+18:30 20:1521:0021:3022:15 19:45
Júl. 22 - Aug. 14 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00+18:30 20:0021:0021:3022:15 19:45
Aug. 15 - Szept. 14 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00+18:30 19:3020:0021:0021:3022:15 19:45
Szep. 15 - Okt. 31 11:00+12:30+14:00+15:30+17:00 18:3019:3020:0021:0021:30 19:00
Nov. - Dec. 11:0012:3014:0015:30 17:00**18:00**18:30**19:30**20:00** 19:00**

+ kiszállási lehetőség a Margitszigeten
Augusztus 20-án hajóink az aktuális hajózási korlátozások alapján közlekednek.
** December 24: 11:00, 12:30, 14:00, 15:30